bodykey™


Existuje nepřeberné množství diet, ovšem pokud nejsme schopni je přizpůsobit a začlenit do svého osobního životního stylu, výsledky pro nás pravděpodobně budou zklamáním. Mnoho diet má fungovat univerzálně, což ovšem nerespektuje skutečnost, že každý člověk je jiný.

Vědecké výzkumy ukázaly, že existuje souvislost mezi DNA a způsobem, jakým lidský organismus reaguje na výživu a cvičení. V souladu s holistickým přístupem značky NUTRILITE™ vzal Institut zdraví Nutrilite tato zjištění v úvahu a ve spolupráci s etablovanými vědci a odborníky na výživu a cvičení vyvinul inovativní program na snížení hmotnosti, který Vám pomůže k trvale udržitelnému snížení hmotnosti.

bodykey by NUTRILITE™ je program na snížení hmotnosti, který analyzuje Vaše genetické předpoklady v oblasti výživy a fyzické aktivity. Tyto informace spolu s podrobnými údaji o Vašem životním stylu a preferencích poté využijí naši odborníci k tomu, aby připravili individuální Stravovací a cvičební plán, který Vám pomůže dosáhnout kýženého úbytku hmotnosti a udržet si optimální hmotnost na dlouhou dobu.

 


ZAČNĚTE S BODYKEY™ SOUPRAVOU

bodykey Souprava je Vaší vstupenkou do programu a prvním krokem k Vašemu novému JÁ.
Nejenže obsahuje vše, co na začátek potřebujete, jako např. Genetický test a výrobky, ale také Vám umožní neomezený přístup k podpoře našich odborníků na online platformě Můj bodykey trenér
 


VAŠE GENY ZNAJÍ ODPOVĚĎ

Vzorek Vaší DNA poskytne laboratoři základní informace o tom, jak Vaše tělo reaguje na tuky a sacharidy a na různé typy fyzické aktivity. Díky modernímu, sofistikovanému systému nám Vaše jedinečná DNA umožní získat část nezbytných informací potřebných k vytvoření Vašeho osobníhoStravovacího a cvičebního plánu. Odběr vzorku DNA je snadný a bezpečný, a lze ho provést v pohodlí Vašeho domova.

MŮJ BODYKEY TRENÉR – VAŠE ONLINE PODPORA

Funkce Návrh mého plánu nám pomůže pochopit Vás jako konkrétního člověka, nejen jako někoho, kdo drží dietu. Když vezmeme v úvahu věci, které máte rádi, a věci, které rádi nemáte, pomůže nám to vytvořit skutečně individuální plán – plán navržený Vámi a pro Vás!

Záleží pouze na Vás, kolik kilogramů chcete shodit, ale naším úkolem je pomoci Vám tohoto cíle dosáhnout a udržet si jej. Ústředním bodem Vašeho programu bodykey by NUTRILITE je tedy online platforma Můj bodykey trenér. Zde Vás povede a bude povzbuzovat skupina vědců, odborníků na výživu a cvičení programu bodykey by NUTRILITE. Platforma Můj bodykey trenér je plná skvělých rad, tisíců chutných receptů, 70 instruktážních videonahrávek se cvičením a užitečných interaktivních nástrojů. Bude Vás motivovat a stane se Vaším věrným společníkem pro dosažení úspěchu.

DOBROU CHUŤ

Potraviny, které konzumujete, hrají z dlouhodobého hlediska významnou roli, pokud chcete snížit hmotnost. Dvěma důležitými faktory optimální kondice jsou zdravý životní styl a správná výživa. Nicméně dosáhnout rovnováhy mezi zdravím, stravováním, výživou a životním stylem se snadněji řekne, než udělá. Program bodykey by NUTRILITE Vám nabízí holistický plán, který obsahuje nabídkuchutných instantních jídel v oblíbených příchutích, čaj a další doplňky, které Vám umožní dodržet dietu kdykoli a kdekoli. Program zároveň bere v potaz výsledky Vašeho Genetického testu.

ÚSPĚCH

Vaše cesta ke snížení hmotnosti je zcela individuální a jen Vy sami víte, co pro Vás dosažení cílové hmotnosti znamená. Možná je to fakt, že se vejdete do určitého oblečení, nebo pocit sebedůvěry, s nímž zažádáte o nové pracovní místo. bodykey by NUTRILITE nedefinuje úspěch jen jako shozené kilogramy. Jde také o to, abyste se ve svém těle cítili lépe a šťastněji.

Možná jste jedním z mnoha lidí, pro které není dosažení optimální hmotnosti konečnou stanicí. V programu tedy můžete pokračovat, abyste si udrželi nejen svou velikost a váhu, ale také dobrý pocit.

 
 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

 
13 položek celkem
51 bodykey by nutrilite sejkr
Tip
274 Kč bez DPH
315 Kč

  KOUPIT VE...

Kód: 301617
bodykey by NUTRILITE™ TYČINKA – NÁHRADA JÍDLA PRO KONTROLU HMOTNOSTI S PŘÍCHUTÍ HOŘKÉ ČOKOLÁDY
Tip
Kód: 121056
218(3) bodykey souprava s genetickym testem
Tip TOP 10
ZDARMAZDARMA
12 196 Kč bez DPH
14 025 Kč

  KOUPIT VE...

Kód: 117681
314 bodykey bylinny caj
Tip
226 Kč bez DPH
260 Kč

Velikost: 25...

Kód: 116670
175 bodykey kremovy koktejl prichut cokolady
1 174 Kč bez DPH
1 350 Kč

  KOUPIT VE...

Kód: 116660
174 bodykey kremovy koktejl prichut vanilky
1 174 Kč bez DPH
1 350 Kč

  KOUPIT VE...

Kód: 116661
196 bodykey kremovy koktejl se snizenym obsahem sacharidu prichut cokolady
1 174 Kč bez DPH
1 350 Kč

  KOUPIT VE...

Kód: 116654
180 bodykey kremovy koktejl se snizenym obsahem sacharidu prichut vanilky
1 174 Kč bez DPH
1 350 Kč

  KOUPIT VE...

Kód: 116655
202 bodykey kremovy koktejl se snizenym obsahem tuku prichut cokolady
1 174 Kč bez DPH
1 350 Kč

  KOUPIT VE...

Kód: 116648
201 bodykey kremovy koktejl se snizenym obsahem tuku prichut vanilky
1 174 Kč bez DPH
1 350 Kč

  KOUPIT VE...

Kód: 116649
Kuřecí na asijský způsob – náhrada jídla pro kontrolu hmotnosti bodykey by NUTRILITE™
Tip
Kód: 122165

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem