Náhradní náplň NUTRILITE™ DOUBLE X™ Multivitaminového, multiminerálního doplňku stravy s fytonutri

Kód: 292409
Tip VIDEO
Značka: NUTRILITE™
3 655 Kč 3 178 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.10.2021

3145 Kč   KOUPIT ZE SKLADU AMWAY

EIA.w150.h150.guest-checkout-page-1_icon-text_150x150 Ušetřete 12 % (ve srovnání s maloobchodní cenou)
EIA.w150.h150.guest-checkout-page-5_icon-text_150x150 DOPRAVA - kurýr DPD Poštovné ZDARMA u objednávek v min. hodnotě 1680 Kč
EIA.w150.h150.guest-checkout-page-9_icon-text_150x150 Způsob platby: PLATEBNÍ KARTA, PAYPAL,TRUSTLY


EIA.w150.h150.guest-checkout-page-7_icon-text_150x150 Pokud budete potřebovat jakkoliv poradit nebo si nebudete jisti s výběrem, napište mi rovnou přes CHAT (dole v pravo) NEBO volejte 724373366
Rád vám se vším poradím. Jsem on-line každý den od 6:30 do 22:00 a odpovím vám hned, od toho tu jsem.
Hezký den, Petr Grohman.

 
 

Velikost: Náhradní náplň na 2 x 31 dní (372 tablet) bez krabičky

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

NUTRILITE DOUBLE X je doplněk stravy, který poskytuje vyváženou kombinaci 12 esenciálních vitaminů a 10 esenciálních minerálních látek. Je obohacen o PhytoBlend™, speciální kombinaci 22 rostlinných složek z ovoce, zeleniny a bylin, kterých se Vám mnohdy v každodenní stravě nedostává.

NUTRILITE DOUBLE X Vaší stravě dodává rozmanitost díky rostlinným složkám ze všech pěti barevných skupin: zelené, bílé, žluté, červené i fialové. Každá skupina barev poskytuje cenné živiny. Všechny rostlinné složky pocházejí z udržitelných farem Nutrilite™nebo NutriCert™, které nepoužívají žádné jedovaté chemikálie ani pesticidy. Má se za to, že udržitelné zemědělství přináší silnější, dynamičtější rostliny s vyšší výživovou hodnotou.

V období stresu nebo při změně ročních období poskytuje NUTRILITE DOUBLE X základní živiny, které podporují celkovou fyzickou a duševní pohodu.

Double X je světovou jedničkou v prodeji multivitaminů a multiminerálů s fytonutrienty z pěti barevných skupin fytonutrientů.1

1Zdroj: Zdroj: Euromonitor International Limited; maloobchodní tržby; všechny prodejní kanály, 2017.

 

Jak Vám pomůže

NUTRILITE DOUBLE X je určen k tomu, aby Vám pomohl doplnit veškeré možné nedostatky ve výživě a příjmu fytonutrientů. Díky tomu získáte zpět svou vnitřní rovnováhu, a zvýšíte tak svůj přirozený potenciál.

Výrazně podporuje Váš organismus mnoha různými způsoby:

 • Fungování mozku: Jód podporuje správné kognitivní funkce. Vitamin B12 přispívá k normálnímu fungování psychologických funkcí.
 • Nervová soustava:Měď přispívá k normálnímu fungování nervové soustavy.
 • Imunitní systém:Vitamin C přispívá ke správnému fungování imunitního systému.
 • Energetický metabolismus:Niacin podporuje správné fungování energetického metabolismu.
 • Léčba zánětlivých reakcí: Kurkumin pomáhá organismu zvládat zánětlivé reakce.
 • Trávicí ústrojí a játra:Vápník podporuje správné fungování trávicích enzymů. Rozmarýn a kurkumin napomáhají správnému fungování jater.
 • Buňky: Vápník sehrává svoji roli v procesu buněčného dělení a buněčné specializace.
 • Oxidační stres:Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
 • Fungování srdce: Vitamin B6 podporuje správný metabolismus homocysteinu a thiamin přispívá ke správnému fungování srdce.
 • Dobrý stav kostí: Vitamin D napomáhá k udržování dobrého stavu kostí.
 • Fungování svalstva: Hořčík přispívá ke správnému fungování svalstva.
 • Dobrý stav očí/zraku: Vitamin A podporuje udržení normálního zraku.
 • Pokožka, vlasy a nehty: Biotin přispívá k udržení pokožky a vlasů v dobrém stavu. Vitamin C podporuje správnou tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správné fungování pokožky. Selen a zinek přispívají k udržení normálního stavu nehtů.
 • Hormonální rovnováha: Vitamin B6 podporuje regulaci činnosti hormonů a kyselina pantotenová přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů.

Dále má hlavní význam pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

 

Čím by Vás mohl zaujmout

Lidský organismus je ekosystém, který se neustále snaží udržet vnitřní rovnováhu, aby fungoval optimálním způsobem.

Nejdůležitější roli hraje správná výživa. Vyvážená a rozmanitá strava je klíčem nejen k Vaší aktuální duševní a fyzické kondici, ale také k Vašemu celkovému zdravotnímu stavu do dalších let.

Tři ze čtyř dospělých celosvětově nejedí denní minimální dávku pěti porcí ovoce a zeleniny dle doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO)1. A proto i Vy možná potřebujete doplnit svou stravu o živiny a druhotné rostlinné sloučeniny známé jako fytonutrienty.

DOUBLE X obsahuje rostlinné složky a fytonutrienty ze všech pěti barevných skupin:zelené, bílé, žluté, červené i fialové.

NUTRILITE DOUBLE X Vám může pomoci vyřešit potenciální nedostatek vitaminů, minerálních látek a fytonutrientů ve stravě, a tak zajistit, že organismus získá zpět svou vnitřní rovnováhu a umožní Vám zvýšit Váš přirozený potenciál.

1Zdroj: „Global assessment of select phytonutrient intakes by level of fruit and vegetable consumption“; Mary M. Murphy, Leila M. Barraj a Judith H. Spungen; British Journal of Nutrition (2014), 112, 1004-1018.

 

Informace pro Vás

Velká většina dospělých (58-88%) celosvětově udává, že denně zkonzumují méně než pět porcí ovoce a zeleniny doporučovaných Světovou zdravotnickou organizací (WHO)2.

Ovoce a zelenina jsou bohatými zdroji vitaminů, minerálních látek a druhotných rostlinných složek známých také jako fytonutrienty.

Protože si zasloužíte tu nejlepší výživu, máme pod kontrolou celý proces od semínka až po doplněk stravy, čímž zajišťujeme vysoce kvalitní výrobky:

 • Vše začíná speciálně zvolenými osivy, která na našich udržitelných farmách vyséváme do správné půdy a do vhodné hloubky. Má se za to, že udržitelné zemědělství přináší silnější, dynamičtější rostliny s vyšší výživovou hodnotou.
 • Všechny rostlinné složky pocházejí z udržitelných farem NutriliteTM nebo NutriCertTM, které nepoužívají žádné jedovaté chemikálie ani pesticidy.
 • Rostliny sklízíme ve vrcholné formě, přičemž používáme tu část rostliny, která má z hlediska fytonutrientů nejlepší profil. Rostliny jsou za pomoci nejmodernějšího vybavení zpracovány v řádu hodin od sklizně.
 • Naši vědečtí pracovníci neustále hledají nové způsoby zkvalitnění našich přírodních surovin kombinováním esenciálních vitaminů a minerálních látek s rostlinnými fytonutrienty.
 • Pro zajištění bezpečnosti přípravku DOUBLE X provádíme obsáhlé testování. Než se k Vám DOUBLE X dostane, provedeme na každou výrobní jednotku 2 000 testů – počínaje rostlinným materiálem.

V období stresu nebo při změně ročních období můžete potřebovat pomoc, abyste znovu získali svou vnitřní rovnováhu a umožnili svému organismu i mysli dobře fungovat.

2Zdroj: „Global assessment of select phytonutrient intakes by level of fruit and vegetable  consumption“; Mary M. Murphy, Leila M. Barraj a Judith H. Spungen; British Journal of Nutrition (2014), 112, 1004-1018.

Klíčové vlastnosti

Poskytuje vyváženou kombinaci 12 esenciálních vitaminů, 10 esenciálních minerálních látek a 22 rostlin, které jsou zdrojem širokého a prospěšného spektra fytonutrientů.

NUTRILITE DOUBLE X je obohacen komplexem PhytoBlendTM – jedná se o jedinečný komplex z ovoce, zeleniny a bylin, kterých se Vám mnohdy v každodenní stravě nedostává. Poskytuje látky rostlinného původu a druhotné rostlinné sloučeniny známé jako fytonutrienty ze všech 5 barevných skupin: zelené, bílé, žluté, červené a fialové. Každá skupina barev poskytuje cenné živiny.

Všechny rostlinné složky pocházejí z udržitelných farem NutriliteTM nebo NutriCertTM, které nepoužívají žádné jedovaté chemikálie ani pesticidy. Má se za to, že udržitelné zemědělství přináší silnější, dynamičtější rostliny s vyšší výživovou hodnotou.

Bez přídavku umělých sladidel, barviv, aromat a konzervačních látek.

 

Použití

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Pro dospělé – jedna tableta s vitaminy, jedna tableta s minerálními látkami a jedna tableta s fytonutrienty dvakrát denně s jídlem.

Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte, pokud je poškozený ochranný obal. K udržení čerstvosti uchovávejte tablety ve fóliových obalech. Uchovávejte na chladném a suchém místě.

 

Složení

TABLETA S OBSAHEM VITAMINŮ: uhličitan vápenatý, stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, arabská guma, hydroxypropylmethylcelulosa, agar, vápenaté soli mastných kyselin), oxid hořečnatý, L-askorbová kyselina, protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), maltodextrin, nikotinamid, D-alpha-tokoferyl sukcinát, D-panthotenát vápenatý, sacharóza, emulgátor (alginát sodný), hrachový škrob, modifikovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob, oxid zinečnatý, palmový olej, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, beta karoten, estery luteinu, antioxidanty (askorbylpalminát, askorban sodný, alfa-tokoferol, extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), izolát sojové bílkoviny, zvlhčující látka (glycerol), lykopen (z rajčat, Lycopersicon esculantum), retinyl-acetát, glukosový sirup, kyselina pteroylmonoglutamová, lešticí látka (karnaubský vosk), D-biotin, seleničitan sodný, kyanokobalamin.

TABLETA S OBSAHEM MINERÁLNÍCH LÁTEK: uhličitan vápenatý, stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, arabská guma, hydroxypropylmethylcelulosa, pektin), oxid hořečnatý, fumarát železnatý, maltodextrin, protispékavá látka (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), extrakt z máty 0,9% (Mentol x piperita), oxid zinečnatý, koncentrát z petržele 0,6% (Petroselinum crispum), koncentrát ze špenátu 0,6% (Spinacia oleracea), glukonan měďnatý, vláknina z cukrové třtiny, koncentrát z řeřichy 0,3% (Nasturtium officinale), síran manganatý, kukuřičný škrob, koncentrát z vojtěšky 0,2% (Medicago sativa), zvlhčující látka (glycerol), chlorid chromitý, molybdenan sodný, lešticí látka (karnaubský vosk), seleničitan sodný.

TABLETA S FYTONUTRIENTY: stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa, arabská guma, síran vápenatý, vápenaté soli mastných kyselin), uhličitan vápenatý, extrakt z rozmarýnu 12% (Rosmarinus officinalis), kvercetin, oxid hořečnatý, koncentrát z aceroly 6% (Malpighia glabra), maltodextrin, L-askorbová kyselina, extrakt z kurkumy 3% (Curcuma longa), prášek z mořských řas 2% (Ascophyllum nodosum and Laminaria digitata), protispékavá látka (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), extrakt z hroznů 1% (Vitis vinifera), extrakt z pomeranče 1% (Citrus sinensis), vláknina z cukrové třtiny, amla koncentrát 0,6% (Phyllanthus emblica), extrakt z černého rybízu 0,4% (Ribes nigrum), koncentrát z grapefruitu 0,3% (Citrus paradisi), extrakt z cibule 0,3% (Allium cepa), koncentrát z borůvek 0,2% (Vaccinium corymbosum), extrakt z bezinky 0,2% (Sambucus nigra), sacharóza, zvlhčující látka (glycerol), koncentrát z citronu 0,1% (Citrus limon), koncentrát z mandarinky 0,1% (Citrus reticulata), hrachový škrob, kukuřičný škrob, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, lešticí látka (karnaubský vosk), jodid draselný, cholekalciferol, antioxidant (alfa-tokoferol).

PRŮMĚRNÝ OBSAH 6 tablet denně (2 tablety s vitaminy, 2 tablety s minerály, 2 tablety s fytonutrienty % RHP*
Vitamin A 800 μg RE 100 %
Beta karoten 2,4 mg -
Vitamin D3 7,5 μg 150 %
Vitamin E 12 mg TE 100 %
Vitamin C 160 mg 200 %
Vitamin B1 2,2 mg 200 %
Vitamin B2 2,8 mg 200 %
Vitamin B3 (Niacin) 16 mg NE 100 %
Vitamin B6 2,8 mg 200 %
Kyselina listová 200 μg 100 %
Vitamin B12 2,5 μg 100 %
Biotin 100 μg 200 %
Kyselina pantothenová 12 mg 200 %
Vápník 680 mg 85 %
Hořčík 245 mg 65 %
Železo 7 mg 50 %
Zinek 10 mg 100 %
Měď 0,95 mg 95 %
Mangan 1 mg 50 %
Selen 50 μg 91 %
Chrom 36 μg 90 %
Molybden 45 μg 90 %
Jód (z prášku z mořských řas a jodidu draselného) 130 μg 87 %
Kurkuminoidy 31 mg -
Lutein 1 mg -
Lykopen 1 mg -
Kvercetin 100 mg -
Kyselina rozmarýnová 10 mg -
Celkové antokyany 3 mg -

 

Referenční hodnota příjmu

 

Co to jsou fytonutrienty a proč jsou důležité?

Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje jíst minimálně pět porcí ovoce a zeleniny denně. Pravdou je, že 75 % lidí na celém světě tento doporučený denní příjem potravy nesplňuje.3 Dále je důležitá pestrá a vyvážená strava. Nejlepší je tedy jíst ovoce a zeleninu ze všech pěti barevných skupin, neboť rostliny neobsahují pouze vitaminy a minerální látky, ale také fytonutrienty.

Fytonutrienty– říká se jim také fytochemické látky – jsou organické sloučeniny, které se nacházejí v rostlinách. Slovo „fyto“ pochází z řečtiny a znamená „rostlina“. Bohatým zdrojem fytonutrientů je ovoce, zelenina, obilí, luštěniny, ořechy a čaje.

3Zdroj: „Global assessment of select phytonutrient intakes by level of fruit and vegetable consumption“; Mary M. Murphy, Leila M. Barraj a Judith H. Spungen; British Journal of Nutrition (2014), 112, 1004-1018.

 

Jaký je rozdíl mezi NUTRILITE DOUBLE X, NUTRILITE Daily a NUTRILITE Chewable Multivitamins?

Zatímco NUTRILITE Daily je skvělý při zahájení multivitaminové/multiminerální suplementace, NUTRILITE DOUBLE X je podle našeho názoru zlatý standard. DOUBLE X nabízí komplexnější vitaminový a minerální profil než NUTRILITE Daily a mnohem širší spektrum rostlinných látek a fytonutrientů.

NUTRILITE Chewable Multivitamin byl navržen, aby dětem i dospělým poskytoval základní podporu po celý rok.

 

Čím se NUTRILITE DOUBLE X liší od konkurenčních přípravků?

Jedním se zásadních rozdílů mezi doplňkem stravy NUTRILITE DOUBLE X a konkurenčními přípravky je použití širokého spektra rostlinných složek, které jsou zdrojem fytonutrientů. NUTRILITEDOUBLE X má ve složení exkluzivní kombinaci fytonutrientů.

NUTRILITE DOUBLE X nejenže poskytuje vyváženou kombinaci 12 esenciálních vitaminů a 10 esenciálních minerálních látek, ale je také obohacen o PhytoBlend™, což je speciálníkombinace 22 rostlin a fytonutrientů z ovoce, zeleniny a bylin, kterých se Vám mnohdy v každodenní stravě nedostává. Tímto způsobem NUTRILITEDOUBLE X pomáhá napravit případné nedostatky v příjmu fytonutrientů, neboť poskytuje rostlinné látky ze všech pěti barevných skupin fytospektra, přičemž každá barva je zdrojem cenných živin.

 

Kdo může mít z tohoto výrobku prospěch?

Z užívání tohoto výrobku mohou těžit dospělí, kteří se o sebe starají, cení si aktivního a dynamického životního stylu a chápou přínosy užívání doplňků stravy pro udržení celkové fyzické i psychické kondice (viz „Čím by Vás mohl zaujmout“).

 • Lidé, kteří každý den nejedí 5 porcí ovoce a zeleniny, jak doporučuje Světová zdravotnická organizace (WHO)
 • Lidé, kteří pociťují nedostatek duševní nebo fyzické zdatnosti
 • Lidé, kteří procházejí obdobím plným stresu
 • Lidé, kteří chtějí svému organismu pomoci vyrovnat se se změnami ročních období
 • Lidé, kteří hodně sportují, což vyžaduje vyšší nutriční podporu*
 • Lidé na dietě bez dostatečného příjmu esenciálních vitaminů a minerálů

*Amway nepřidává do výrobků Nutrilite žádné látky, které jsou v současnosti zakázány Světovou antidopingovou agenturou (WADA). Naše výrobky jsou bezpečné, pokud se používají podle pokynů na etiketě. Nejsme schopni určit, jakým způsobem může užívání našich výrobků ovlivnit výsledky lékařských testů, sportovcům tudíž doporučujeme, aby osobní výživové programy konzultovali se svým lékařem.

 

Obsahuje NUTRILITE DOUBLE X lepek nebo laktózu?

NUTRILITE DOUBLE X neobsahuje laktózu. Výrobek byl dále testován na přítomnost lepku, přičemž zjištěné množství nepřesáhlo 20 ppm. Tím pádem vyhovuje definici EU pro „bezlepkové“ produkty.

Obsahuje tento výrobek fruktózu, umělé příchuti, barviva, sladidla nebo konzervační látky?

Ne, neobsahuje fruktózu, umělá sladidla, umělé příchuti, umělá barviva ani konzervační látky.

 

Je tento výrobek vhodný pro vegetariány a vegany?

NUTRILITE DOUBLE X spadá pod definici „vegetariánský“ Evropské vegetariánské unie. Ovšem vzhledem k tomu, že jednou ze složek je lanolin z ovčí vlny, nepovažujeme jej za veganský.

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní doplňky stravy
Záruka: 100% záruka spokojenosti
Hmotnost: 0.5 kg
Velikost balení:: 372 tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 7.9.2020
Urcite tento vyrobok odporucam vsetkym, aj obchod
5
JC Avatar autora | 28.5.2020
Perfektní přípravek. Používám ho dlouhodobě a myslím si že v dnešní době CoronaViru stojí za to.Doporučuji tento obchod, jsou nejrychlejší.
5
PK Avatar autora | 17.5.2020
Skvělý přípravek, vřele doporučuji. Velmi děkuji za konzultaci pane doktore.
5
P Avatar autora | 12.2.2019
Velika spokojenost.