>>>> Registrace vám da slevu 3% od 1. nákupu a možnost sledování zásilky.

Spolupráce nebo levnější nákupy

1509225 budoucnost

 

Chci získat podrobnějši informace

 
 
 
 
 

 

Existuje řada důvodů, proč lidé začínají nákupy a spolupráci v siti. Jakmile objeví naši podnikatelskou příležitost, vidí možnosti. Ihned zaujme jejich představivost.“

Vezměte budoucnost do svých rukou

Představte si budoucnost, o které rozhodujete Vy sami. Představte si možnost splnit si své sny, malé i velké, díky příjmu navíc z Vašeho vlastního podnikání. Stanovte si jednoduše svůj cíl a potom ho splňte. Nic není nemožné. Představte si svět kvalitních výrobků vyrobených s veškerou péčí. Fantastické značky v kategoriích:

  • Domácí potřeby, např. nádobí
  • Domácnost
  • Krása
  • Výživa a životní styl
  • Péče o tělo

Představte si přehledný model podnikání bez rizika, který Vás zavede tak daleko, jak sami budete chtít.

Představte si sami sebe jako Vlastníka podnikání Amway!

 

S Amway nebudete ve Vašem podnikání nikdy sami. Společnost Amway Vám kromě podpory od Vašeho sponzora poskytuje prvotřídní školení, kvalitní výrobky, prodejní pomůcky a podporu oddělení pro službu zákazníkům.

Máte vlastní podnikání, ale nikdy v něm nejste sami

Navíc se na každý z našich výrobků vztahuje stoprocentní Záruka Záruka spokojenosti Amway. Pokud nejste Vy nebo Vaši zákazníci zcela spokojeni s některým z našich výrobků, jednoduše nám ho vraťte a my Vám vrátíme peníze. Bez dotazů. Když se stanete Vlastníkem podnikání Amway (VPA), jste napojeni na více než 3 miliony dalších VPA ve více než 80 zemích a teritoriích světa. Jste také napojeni na místní tým VPA, který je zde, aby Vás podpořil, povzbudil a poradil Vám v rámci Vaší obchodní skupiny. Nejdůležitou osobou je Váš sponzor, který Vám pomůže podnikání rozběhnout a poté Vám bude poskytovat pomoc a školení.

Se společností Amway po Vašem boku si splníte cíle, které si sami stanovíte!

 

Péče o zákazníky: Pokud máte nějaký dotaz - například k registraci, obnovení, podnikání nebo výrobku - vše Vám detajlně vysvětlíme

Marketing: Vaše úsilí podporujeme prostřednictvím internetových stránek, časopisů a brožur, které Vám pomohou v růstu Vašeho podnikání.

Zpracování objednávek: Vy můžete prodávát výrobky a / nebo  sdílet informace, Amway se postará o ostatní, jako je zpracování objednávky, správa zákaznických účtů a zajištění dodávky.

Školení: On-line a video školení a školení se školitelem zdarma jsou jen příkladem toho, jak se s Vámi můžeme snadným způsobem podělit o informace, jak vybudovat úspěšné a nezávislé podnikání.

 Vy si stanovujete cíle. Vy si určujete tempo. My tu jsme proto, abychom Vám pomohli uspět

Ať už úspěch znamená získání dalšího příjmu pro Vás a Vaši rodinu, větší pocit spokojení, lepší život pro Vaše nejbližší nebo něco zcela jiného, Vaše cíle jsou jen a jen na Vás.

Je to Vaše podnikání – vše máte ve svých rukou

Můžete řídit své podnikání, kontrolovat si objem, objednávat výrobky, obnovovat Vaše podnikání.

Vše záleží jen na Vás!

Jak vidíte, rozsah podpory, kterou máte k dispozici, je obrovský. Díky online školením, podpoře prodeje, představení výrobků, partnerským obchodům a dalším máte šanci být tak úspěšní, jak si přejete. A navíc máte od nás  Vlastníků podnikání Amway podporu a pomoc jak začít s Vaším podnikáním krok za krokem.

Takže se uvolněte a užívejte si tuto cestu. Vy si vše řídíte, ale kdykoli nás budete potřebovat, pomůžeme Vám.

Ewa a Petr Grohmanovi

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...