NUTRILITE

Dlouhodobé spojení mezi přírodou, vědou a značkou NUTRILITE

Příběh značky až do dnešních dnů

Před více než 80 lety se Carl Rehnborg vydal na cestu, která pro následující desetiletí změnila způsob, jakým lidé pohlížejí na výživu.

Carla Rehnborga přitahovalo kouzlo čínského venkova a ve 20. letech minulého století si povšiml, že lidé, kteří zde žijí, jsou zdravější než obyvatelé okolních měst. Právě zde si povšiml souvislosti mezi stravou a fyzickou a duševní kondicí. Právě toto místo se stalo inspirací pro první doplněk stravy rostlinného
původu. 


Rehnborga nesmírně zajímalo, jak dokáží rostliny přispět k dosažení fyzické i psychické kondice. Kromě vitaminů a minerálů
obsažených v rostlinách jej fascinovaly také fytonutrienty – živiny obsažené v rostlinách.

Zkoumal blahodárné vlastnosti rostlin a přemýšlel, jak by jich bylo možno využít ke zlepšení fyzické i psychické kondice u lidí.
Rozhodl se vypracovat postup dehydratace a koncentrace rostlinného materiálu bohatého na živiny v prášek, ze kterého by bylo možné vyrobit tablety.

Právě tato touha a odhodlání skloubit v dokonalé harmonii přírodu a vědu, a také myšlenka na cestu k dosažení tělesné
i duševní kondice pomocí výživy, se staly v roce 1934 inspirací pro vznik značky NUTRILITE.

Dnes, po 80 letech, je výživa důležitější než kdy dříve

V dnešní době se během našeho života setkáváme s neuvěřitelnými příležitostmi i výzvami. Lidé po celém světě mají možnost
svobodně realizovat své sny a ambice.
Abychom však svůj život mohli žít skutečně naplno, musíme o sebe pečovat, a jedním z pilířů naší tělesné i duševní pohody je právě vyvážená strava.

Pro mnohé z nás je ovšem vzhledem ke každodennímu stresu i tempu našeho životního stylu nesnadné dodržet všechny zásady správné výživy.

Doplňky stravy nám mohou pomoci kompenzovat nedostatky ve výživě, s nimiž se potýkáme v důsledku našeho hektického životního stylu.

Díky Rehnborgově průkopnické vizi nemusí být zajištění optimální výživy obtížné. Dnes, o více než 80 let později, pomáhá značka NUTRILITE tisícům lidí po celém světě žít kvalitnější a aktivnější život.

Dnes je NUTRILITE nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě.*

 

   * Zdroj: Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims
   
 CZ_Product_Manual_Nutrition