Maska Artistry Signature Select

Přišel čas vybírat a zkoušet různé masky!

ARTISTRY

Dopřejte si zaslouženou dámskou jízdu doma (#girlsnightin) díky novým maskám Artistry Signature Select™.

ARTISTRY STUDIO™ Vás bere na výlet na fantastická místa – z New Yorku do Paříže a dále do Bangkoku, zlatého města pulzujícího životem. Od začátku do konce je to jízda plná neodolatelné krásy! S důvěrou pokračujte ve své cestě za krásou a s působivými maskami Artistry Signature Select prozkoumejte svět bezchybně vyhlížející pleti!

Odborníci na péči o pleť od ARTISTRY™ excelentně prosytili pět úžasných masek fytonutrienty z rostlin, které NUTRILITE™ pěstuje udržitelným způsobem, aby Vám pomohli znovuobjevit, jak je péče o pleť zábavná. Dopřejte si #girlsnightin v pohodlí domova, nebo připravte svou pleť na oslnivou akci #girlsnightout s personalizovaným kombinováním masek a nechte své smysly potěšit barvami, konzistencí i lahodnými vůněmi těchto masek!

Jelikož lze vybírat z pěti masek, můžete se jejich zkombinováním zaměřit na různé problémy pleti najednou – nebo jednoduše použijte jedinou masku k ošetření celého obličeje. Ať už se rozhodnete jakkoli: užijte si to, buďte tvořivé a projevte své já!

Jste připraveny dát si fotku na Instagram? Nezapomeňte sdílet svou oblíbenou kombinaci masek, a inspirujte tak ostatní! #MySignatureMask #MultiMasking

Pojďme se nyní na těchto pět fascinujících a okouzlujících masek podívat blíže. Každou z nich lze aplikovat buď na celý obličej, nebo jen na určité obličejové partie. Zjistěte, kam je nejlépe aplikovat, abyste měly z multimaskingu absolutní požitek!