Pokročilé technologie a složky

Krása založená na vědě.

Při hledání tajemství hladší a mladistvěji vyhlížející pleti naši vědci objevili kardiolipin. Jedná se o klíčovou složku naší jedinečné technologie CellEffect, základní kámen neuvěřitelné účinnosti výrobků ARTISTRY™ Creme LuXury Collection.

Cardiolipin stimuluje energii kožních buněk, a pomáhá tak obnovit „životní energii” – pulzující atribut mládí a zdraví, kterého časem ubývá. S touto koncepcí přišla před mnoha tisíci let východní medicína a posloužila jako inspirace nedávnému průlomu v oboru dermatologie. Naši vědci zjistili, že stejně jako jakákoli jiná živá věc i buňky potřebují k efektivnímu fungování energii. Se stárnutím organismu ovšem pramen buněčné energie vysychá. Při aplikaci na pokožku kardiolipin stimuluje energii v kožních buňkách a působí jako brána k mládí.

K vytvoření průlomového složení byl cardiolipin dále zkombinován se třemi dalšími důležitými složkami – liposomy Roxisomes™, NUTRILITE™ výtažkem ze špenátu a NUTRILITE L-karnosinem, čímž vznikla ARTISTRY™ Creme LuXury Collection a jedinečný omlazující zážitek.

Klinické testy prokázaly, že výrobky ARTISTRY™ Creme LuXury Collection přispívají k tomu, že se pleť chová, jako by byla až o 15 let mladší.