Artistry Signature Select™ Rozjasňující aktivátor

Kód: 121557
Tip VIDEO
Značka: ARTISTRY™
1 050 Kč 868 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Vyřešte tři nejnaléhavější potřeby své pleti pomocí jediného séra.

S energií až tří sér v jediném přípravku kombinuje Artistry Signature SelectPersonalizované sérum účinné rostlinné složky značky NUTRILITE™ s vyspělými technologiemi ARTISTRY™ pro vyřešení Vašich individuálních potřeb v péči o pleť.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připravte svou individuální kombinaci – zvolte startovací soupravu a další až dva aktivátory. Vybírat můžete z následujících možností: Hydratační, proti vráskám, zpevňující, pro sjednocení tónu pleti a rozjasňující.

Druhý nebo třetí problém své pleti řešte přidáním Rozjasňujícího aktivátoru do báze pro opětovné rozjasnění a nápravu mdlé pleti bez života.

 

Jak si vyberu správné aktivátory pro vyřešení potřeb své pleti?

Stáhněte si z Google Play nebo z App Store bezplatně aplikaci ARTISTRY™ Virtual Beauty, zvolte „Péče o pleť“ a pomocí selfie proveďte analýzu své pleti. Tento jednoduchý nástroj Vám pomůže důvěryhodně posoudit Vaši pleť a nabídne individuální doporučení týkající se péče. Vyzkoušejte již nyní!

 

Čím Vás může zaujmout

  • Rozjasňující aktivátor po smíchání s bází odstraňuje zbytnělé vrstvy kožních buněk, přičemž vyhlazuje povrch pleti a zbavuje ji mdlého vzhledu.
  • Obnovuje jas a zářivost pleti.
  • Inovativní přístup k rozjasnění pleti využívá novou technologii Radiance-Renewal Technology na podporu přirozeného procesu obnovy kožních buněk
  • Výsledkem jevyrovnanější tón pleti, neboť mdlou pokožku nahrazuje zářivější, obnovená pleť
  • Související problémy s pletí – včetně mdlé pleti – lze řešit zkombinováním až tří aktivátorů v jedné bázi

 

Proč se Vám bude líbit

Na pohled zdravou pleť plnou energie máte nyní na dosah díky inovativnímu Rozjasňujícímu aktivátoru, který se přidává do báze. Pokud se toto vysoce účinné pleťové sérum stane součástí Vaší pravidelné péče o pleť, může se mdlá pleť bez života stát minulostí. Odumřelé kožní buňky na povrchu pleti rychle zmizí, aby je nahradila zářivá, na pohled zdravá pleť.

 

Informace pro Vás

  • Klinická studie prokázala, že 100 % žen zaznamenalo zlepšení zářivosti pleti i jejího celkového stavu*
  • Pleť vypadá bezchybně rozzářená a obnovená
  • Vyhlazuje povrch pleti a zbavuje ji mdlého vzhledu

*Podloženo klinickou studií: Klinické hodnocení (Cantor Research Laboratories / Advanced Imaging and Measurement Lab Study RPT-013-16-ASC Clinical Grading, n=35, věkové rozmezí = 30–62, příloha 4)

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťová kosmetika
Záruka: 100% záruka spokojenosti
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: