ARTISTRY HYDRA-V Power Systém pro smíšenou až mastnou

Kód: 119688
Akce SKVĚLÝ DÁREK VIDEO
3 875 Kč –13 %
ARTISTRY HYDRA-V  Power Systém pro   smíšenou až mastnou
3 875 Kč –13 % 3 375 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.3.2019

Velikost: 1 sada

Power Systém pro smíšenou až mastnou pleť: sada 3 výrobků

a. Osvěžující gel

b. Vyživující pleťové koncentrované sérum

c. Osvěžující gel-krém na oči

Detailní informace

Detailní popis produktu

Systém pro smíšenou až mastnou pleť je zjednodušený systém ve třech krocích, který se snadno používá a má speciální složení pro ošetření smíšené až mastné pleti. Obsahuje směs vysoce účinných výrobků – ARTISTRY HYDRA-V Vyživující pleťové koncentrované sérum, ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel a ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči – se speciálním složením pro ošetření smíšené až mastné pleti. Tyto výrobky se vzájemně doplňují, aby zajistily účinnou hydrataci pleti a přitom udržely pod kontrolou mastné partie a zamezily přílišnému lesku.

ARTISTRY HYDRA-V Power Systém zajišťuje vše od posílení schopnosti pokožky zadržovat vlhkost, přes dosažení přirozeně matného vzhledu až po speciální péči pro citlivou partii kolem očí.

ARTISTRY HYDRA-V Vyživující pleťové koncentrované sérum posiluje a optimalizuje přirozený proces hydratace pleti díky našemu komplexu Hydra Complex a obsahuje minerální látky a vitaminy. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel poskytuje pocit ochlazení, který pleť osvěží a zamezí nadměrné tvorbě kožního mazu a zvýšeného lesku, zatímco ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči rychle a účinně hydratuje pleť v partii kolem očí a pomáhá minimalizovat viditelnost váčků a tmavých kruhů pod očima.

 

Složky v Power Systému fungují v perfektní harmonii a zajišťují okamžitou hydrataci (osvěžení), posilují vlastní schopnost pleti udržet si míru hydratace (obnova) a uzamknout v sobě vlhkost (revitalizace).

Všechny výrobky v Power Systému obsahují svěží vodu z norských fjordů, uzavřenou v našem exkluzivním přepravním systému zvaném ARTISTRY HYDRA-V Liposome. Takto se pleť rychle a účinně osvěží čistou vodou a okamžitě se zlepší její vlastnosti na pohled i na dotyk. Patentovaný ARTISTRY Hydra Complex spolu s minerálními látkami z růžové himalájské soli – které jsou obsaženy ve Vyživujícím pleťovém koncentrovaném séru – pleť obnovují, protože pomáhají řídit schopnost buněk přepravovat a dodávat čistou vodu tam, kde je potřeba. Přírodní mořské složky v Osvěžujícím gelu napomáhají omezovat nadměrnou produkci kožního mazu, což znamená, že se nemusíte obávat mastných partií a nadměrného lesku, pleť si zachovává přirozeně matný vzhled po celý den.

  • Okamžitá hydratace. Od okamžiku použití výrobku pleť vypadá svěžejší a plná energie.
  • Přínosy hydratace po celý den. Při společném použití zajišťují výrobky hydrataci až na 24 hodin, takže pleť bude krásná na pohled i na dotyk po celý den i noc.
  • Hydratace bez kompromisů. Pocit ochlazení, který dodává Osvěžující gel, a schopnost omezit produkci kožního mazu znamená, že je možné pokožku hydratovat a zároveň zajistit její přirozeně matný vzhled.

Výrobky v Power Systému pro všechny typy pleti by se měly používat v tomto pořadí:

  • Vyživující pleťové koncentrované sérum: Stlačte dvakrát až třikrát pumpičku a naneste přípravek na špičky prstů, rovnoměrně rozetřete na vyčištěnou a tonizovanou pleť.
  • Osvěžující gel-krém na oči: Lehce vklepejte do partií kolem očí, postupujte podél očnice a vyhněte se přímému styku s očima.
  • Osvěžující gel: Rovnoměrně rozetřete špičkami prstů po celém obličeji (vyhněte se oblasti kolem očí).

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťová kosmetika
Záruka: 100% záruka spokojenosti
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: