ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči 15 ml

Kód: 117649
Tip VIDEO
1 280 Kč 1 058 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Snižte viditelnost tmavých kruhů a váčků pod očima díky intenzivnímu přílivu hydratace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči je intenzivně hydratující, nemastný gel-krém, který osvěžuje a hydratuje pleť v okolí očí a poskytuje okamžité i trvalé přínosy. Tento gel-krém je lehký a hedvábný, což znamená, že se snadno vstřebává a rychle a účinně dokáže dodat potřebnou hydrataci. Vhodný pro všechny typy pleti, ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči lze aplikovat podle potřeby po celý den, přičemž dodá Vaší pleti příliv hydratace, kdekoli a kdykoli to bude zapotřebí.

Naše oči a pleť v jejich okolí jsou jedněmi z nejlepších ukazatelů našeho celkového stavu. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči poskytuje této důležité oblasti intenzivní hydrataci a pomáhá jí, aby vypadala svěže a vláčně bez tmavých kruhů a váčků pod očima. Lehká, hedvábná textura gel-krému umožňuje jeho rychlé vstřebávání a okamžitý účinek. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči má speciální složení, které zklidňuje nepříjemný pocit vyvolaný suchou pletí, což znamená, že úleva pro tuto důležitou a citlivou oblast je vždy na dosah.

  • Okamžitý nárůst míry hydratace a příjemný vzhled. Stačí jediná aplikace a úroveň hydratace stoupne o 67 %.
  • Již po jediném vyzkoušení ARTISTRY HYDRA-V Osvěžujícího gel-krému na oči si povšimnete, jak se Vám prosvětlí okolí očí a oči získají rozjasněný vzhled.
  • Trvalá hydratace. Přínosy trvají celých 24 hodin, přičemž pleť je na pohled i na dotyk vláčná a hladká. Potřebujete-li během dne větší dávku hydratace, ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči můžete aplikovat dle potřeby, dokonce i na nalíčenou tvář.
  • Zklidňuje nepříjemné pocity a řeší nedokonalosti pleti. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči přináší úlevu od nepříjemného pocitu způsobeného suchostí a pomáhá snižovat viditelnost tmavých kruhů a váčků pod očima, přičemž zanechává pleť v této citlivé oblasti zklidněnou a od pohledu zdravou, vláčnou a svěží.
  • Rozsáhle testováno. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči byl alergologicky, dermatologicky a oftalmologicky testován.

Voda z norských fjordů uzavřená v exkluzivním přepravním systému ARTISTRY HYDRA-V Liposome zajišťuje, že pleť může okamžitě čerpat z vysoce účinných hydratačních složek. To zajišťuje rychlé oživení vzhledu pleti a speciální složky – hyaluronát sodný a naše technologie Moisturising Liposome – spolupůsobí za účelem udržení vlhkosti s účinností, kterou pocítíte i uvidíte až po dobu 24 hodin. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči také obsahuje kombinaci výtažků z lněného semínka a lékořice, které pomáhají zklidňovat nepříjemný pocit způsobený suchostí pleti, přičemž výtažky z pupečníku asijského a sevillského pomeranče pomáhají posilovat choulostivou pleť v okolí očí.

Vymáčkněte z obalu na prsty nebo dlaň množství o velikosti hrášku. Poté špičkami prstů jemně naneste pod oči a v okolí očí až po nadočnicové oblouky. Zamezte styku s očima. ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči je možné aplikovat opakovaně během dne, aby se osvěžil unavený vzhled očí. Aplikujete-li přípravek na make-up, jemně vklepejte malé množství do téže oblasti a nechte přirozeně vstřebat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťová kosmetika
Záruka: 100% záruka spokojenosti
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: