Nutrilite

 

NUTRILITE je přední světová značka vitaminů a doplňků stravy.* Jedná se o značku vitaminů a doplňků stravy, která nabízí kompletní řadu výrobků pro dobrou výživu a kondici včetně základních vitaminů a minerálních látek, antioxidantů, bylinných doplňků stravy, výživy pro sportovce a náhrad jídel.

* Zdroj: Společnost Euromonitor International Limited; Vitaminy a doplňky stravy, globální maloobchodní ceny, 2012.   
 

 

 879149

PROČ PRÁVĚ NUTRILITE

  • Značku NUTRILITE založil před více než 75 lety Carl Rehnborg, průkopník v oblasti výživy. Jeho vášní bylo objevování souvislostí mezi výživou a zdravotním stavem. I dnes pečují o bohatou tradici značky NUTRILITE pod vedením Carlova syna, Dr. Sama Rehnborga, nové generace vědců, vědecko-výzkumných pracovníků a techniků, kteří se podílejí na výrobě vysoce jakostních inovativních doplňků stravy.
  • Značka NUTRILITE hospodaří na více než 6 400 akrech zemědělské půdy, kde se rostliny pěstují a sklízejí v souladu s přírodou pomocí udržitelných metod bez použití chemie.
  • Každý měsíc 15 000 testů zaměřených na kontrolu kvality a každý rok více než 400 000 analýz - Aby ve výrobcích NUTRILITE byly obsaženy jen ty nejkvalitnější složky, provádíme kontrolu kvality na více úrovních. Každá složka prochází rozsáhlým zkoumáním, testováním a formulováním.
  • Výrobky NUTRILITE, které se prodávají ve více než 50 zemích, přinášejí nové příležitosti k získání dobré tělesné i duševní pohody milionům lidí po celém světě.
  • Výrobková řada NUTRILITE nabízí po celém světě na 200 výživových výrobků včetně doplňků stravy, potravin a nápojů.
   A takto se značka NUTRILITE stala globálním lídrem v podnikání v oblasti výživy, přičemž toto prvenství si udržela doposud. 
     

ZEMĚDĚLSKÁ ČINNOST

Na všech našich farmách – jedná se o více než 6 400 akrů v Kalifornii, ve státě Washington, v Mexiku a Brazílii - obhospodařujeme půdu bez použití syntetických pesticidů, herbicidů a hnojiv. Tyto farmy jsou také dobrými sousedy, kteří se snaží být prospěšní společenství, v němž působí.

Každou rostlinu zpracováváme do několika hodin po sklizni, aby si uchovala co možná nejvíce cenných živin.  
     
 

FYTONUTRIENTY

Díky pečlivému zpracování se rostliny vysuší a zkoncentrují do jemného prášku (zvaného koncentrát), který obsahuje přirozené živiny z rostlin a rostlinné sloučeniny bez obsahu vody. I když každý koncentrát NUTRILITE je jedinečný, u zrodu každého z nich stojí rostliny bohaté na živiny. Tyto koncentráty se přidávají do mnoha výrobků NUTRILITE, protože poskytují široké spektrum fytonutrientů.

Fytonutrienty tvoří devět skupin organických sloučenin, které nemusí být pro život nezbytně nutné, na naše zdraví však mohou mít celou řadu potenciálně příznivých účinků, např. podpora imunitního systému, protizánětlivé účinky, náprava negativních účinků volných radikálů. A NAVÍC fytonutrienty stimulují vitaminy, které pak mohou naplno rozvinout svůj potenciál, podporují jejich účinnost a přispívají tak k dobrému zdraví.  
     

VĚDECKÉ POZNATKY NUTRILITE

Zakladatel naší značky Carl Rehnborg se před lety stal průkopníkem používání sofistikovaných technik zaměřených na analýzu nutričních hodnot konkrétních rostlin. Vědečtí pracovníci NUTRILITE dnes po celém světě využívají ke zdokonalení způsobů extrakce nejmodernější metody a technologie; z rostlin tak získávají maximum prospěšných látek a mohou analyzovat nové složky do našich výrobků. Naši vědečtí pracovníci zkoumají nová složení a progresivní metody zpracování, analyzují nové i inovované výrobky a složky a za účelem maximalizace účinnosti rostlinných koncentrátů a optimalizace obsahu živin v nich využívají vysoce účinné testovací a analytické přístroje.

Každý výrobek NUTRILITE je přímým výsledkem testování v terénu a laboratorní analýzy, které provádějí vědečtí pracovníci, mikrobiologové, chemici, farmaceuti, výživoví specialisté a další odborní pracovníci.

 
   I když to není povinné, rozhodli jsme se při výrobě všech doplňků stravy NUTRILITE respektovat zásady správné výrobní praxe, abychom tak zaručili bezpečnost, řádný způsob identifikace a nejvyšší možnou kvalitu výrobků NUTRILITE. Každý měsíc provádíme 15 000 testů zaměřených na kontrolu kvality a každý rok více než 400 000 výrobkových analýz.  
     

TEAM NUTRILITE

Team NUTRILITE je globální společenství sportovních nadšenců, kteří mají zájem o vyvážený životní styl, a to na všech úrovních – od příležitostných nadšenců až po profesionální sportovce.

Různých akcí pod záštitou Teamu NUTRILITE se účastní Vlastníci podnikání Amway, naši zákaznící i zaměstnanci. Naším cílem je výměna informací o fyzických aktivitách, sportu a výživě mezi přáteli, příbuznými a obchodními partnery, a to online i offline.

Značka NUTRILITE - oficiální doplněk stravy týmu AC Milán. Zjistěte více o naší spolupráci s AC Milán.