Bodykey Souprava s genetickým testem

Kód: 117681
Tip TOP 10
Značka: bodykey™
ZdarmaZdarma
Bodykey Souprava s genetickým testem
14 025 Kč 12 196 Kč bez DPH
Ukončena výroba
Můžeme doručit do:
5.8.2021
Položka byla vyprodána…
NUTRILITE All Plant Protein, NUTRILITE Fiber Powder Vláknina v prášku, bodykey Bylinný čaj, bodykey by NUTRILITE Šejkr, tištěné materiály, krabička s Genetickým testem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční program bodykey by NUTRILITE  již dostupný ! 

Jak to funguje

1. krok: bodykey Souprava

Zakupte bodykey Soupravu, která obsahuje vše, co budete na začátku potřebovat.

 2. krok: Genetický test

Odeberte vzorek své DNA, což lze snadno provést doma. Poté ho pošlete na analýzu do naší laboratoře.

 3. krok: Návrh mého plánu

K dalšímu kroku se musíte zaregistrovat na online platformě Můj bodykey trenér na www.bodykey.cz a informovat naše odborníky o svém životním stylu a preferencích.

 4. krokMůj bodykey trenér

Nedílnou součástí programu je individuální podpora online prostřednictvím platformy Můj bodykey trenér, kde Vás na Vaší cestě ke snížení hmotnosti bude provázet tým psychologů a odborníků na výživu a cvičení.

Můj bodykey trenér nabízí

- tisíce chutných receptů

- více než 70 názorných videonahrávek se cvičením

- nástroje ke sledování Vašeho pokroku

 5. krok: Výrobky bodykey

Všechny příchutě a výrobky jsou k dispozici pro Váš konkrétní dietní profil, aby Vám zajistily optimální podporu.

 6. krok: Další doporučené výrobky

Vaši cestu ke snížení hmotnosti Vám usnadní speciálně navržené přípravky Natural Fat Reducer a Natural Carb Reducer spolu se širokým sortimentem doplňků stravy NUTRILITE.

 7. krok: Úspěch

Dosažení cílové hmotnosti je průlomovým okamžikem, kdy se ve svém těle cítíte sebejistější a šťastnější. Pokud po dosažení prvotního cíle nechcete program ukončit, bodykey by NUTRILITE Vám pomůže si ideální hmotnost udržet.

 
 
 
 Vlastnosti
  • Program na snížení hmotnosti, který bere v úvahu Vaše genetické predispozice a preference v oblasti životního stylu.
  • Vědecky navržený program podle toho, co Vašeho geny vypovídají o Vašem metabolismu a také podle Vašich preferencí, co se týče jídla a cvičení.
  • Naprosto bezpečný a diskrétní.
  • Neomezená podpora online, která Vás povede na Vaší cestě ke snížení hmotnosti a bude Vás motivovat i po dosažení Vašeho cíle.
  • Chutná instantní jídla, která Vám pomohou k úbytku hmotnosti.
  • Podle nedostatků zjištěných ve Vašem jídelníčku automaticky doporučí vhodné doplňky stravy NUTRILITE. 
  • Dodržuje metodické pokyny Institutu zdraví Nutrilite pro zdravé stravování a dodržování diety.

 Složení

Program na snížení hmotnosti bodykey by NUTRILITE™ začíná nákupem bodykey Soupravy. Uvnitř soupravy najdete vše, co Vám pomůže odstartovat Vaši cestu k trvalému úspěchu. V bodykey Soupravě najdete:

Uvítací dopis a členskou kartu.

bodykey Brožuru: podrobnou knížečku, která Vás seznámí s se značkou a programem bodykey.

bodykey Startovací příručku: vizuální nápovědu, která Vám pomůže rychle začít.

Krabičku s Genetickým testem: obsahuje tři testovací tyčinky a pokyny k odběru vzorku Vaší DNA.

Unikátní kód: je uložen v krabičce s Genetickým testem. Tento kód identifikuje Váš jedinečný vzorek DNA a bude Vaším registračním klíčem pro neomezený přístup na online platformu Můj bodykey trenér.

NUTRILITE All Plant Protein: bílkoviny přispívají k zachování svalové hmoty, na Vaší cestě ke snížení hmotnosti tedy hrají důležitou úlohu.

NUTRILITE Fiber Powder Vláknina v prášku: vláknina podporuje správné fungování trávicího ústrojí, což je při snižování hmotnosti důležité.

bodykey Bylinný čaj: tento chutný čaj přispívá k zajištění příjmu tekutin, což je při regulaci hmotnosti velmi podstatný faktor.

bodykey by NUTRILITE Šejkr: praktická nádoba na přípravu nápojů s NUTRILITE Fiber Powder nebo NUTRILITE All Plant Protein a také bodykey Krémových koktejlů.

bodykey Letáky: můžete je rozdat svým známým, kteří by rádi dosáhli své optimální hmotnosti

Doplňkové parametry

Kategorie: Kontrola hmotnosti
Záruka: 100% záruka spokojenosti
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 22.7.2016
Po dvou týdnech v programu, konečně efekt 2 kg dolů, moc děkuji za doporučení pane doktore


Existuje nepřeberné množství diet, ovšem pokud nejsme schopni je přizpůsobit a začlenit do svého osobního životního stylu, výsledky pro nás pravděpodobně budou zklamáním. Mnoho diet má fungovat univerzálně, což ovšem nerespektuje skutečnost, že každý člověk je jiný.

Vědecké výzkumy ukázaly, že existuje souvislost mezi DNA a způsobem, jakým lidský organismus reaguje na výživu a cvičení. V souladu s holistickým přístupem značky NUTRILITE™ vzal Institut zdraví Nutrilite tato zjištění v úvahu a ve spolupráci s etablovanými vědci a odborníky na výživu a cvičení vyvinul inovativní program na snížení hmotnosti, který Vám pomůže k trvale udržitelnému snížení hmotnosti.

bodykey by NUTRILITE™ je program na snížení hmotnosti, který analyzuje Vaše genetické předpoklady v oblasti výživy a fyzické aktivity. Tyto informace spolu s podrobnými údaji o Vašem životním stylu a preferencích poté využijí naši odborníci k tomu, aby připravili individuální Stravovací a cvičební plán, který Vám pomůže dosáhnout kýženého úbytku hmotnosti a udržet si optimální hmotnost na dlouhou dobu.

 


ZAČNĚTE S BODYKEY™ SOUPRAVOU

bodykey Souprava je Vaší vstupenkou do programu a prvním krokem k Vašemu novému JÁ.
Nejenže obsahuje vše, co na začátek potřebujete, jako např. Genetický test a výrobky, ale také Vám umožní neomezený přístup k podpoře našich odborníků na online platformě Můj bodykey trenér
 


VAŠE GENY ZNAJÍ ODPOVĚĎ

Vzorek Vaší DNA poskytne laboratoři základní informace o tom, jak Vaše tělo reaguje na tuky a sacharidy a na různé typy fyzické aktivity. Díky modernímu, sofistikovanému systému nám Vaše jedinečná DNA umožní získat část nezbytných informací potřebných k vytvoření Vašeho osobníhoStravovacího a cvičebního plánu. Odběr vzorku DNA je snadný a bezpečný, a lze ho provést v pohodlí Vašeho domova.

MŮJ BODYKEY TRENÉR – VAŠE ONLINE PODPORA

Funkce Návrh mého plánu nám pomůže pochopit Vás jako konkrétního člověka, nejen jako někoho, kdo drží dietu. Když vezmeme v úvahu věci, které máte rádi, a věci, které rádi nemáte, pomůže nám to vytvořit skutečně individuální plán – plán navržený Vámi a pro Vás!

Záleží pouze na Vás, kolik kilogramů chcete shodit, ale naším úkolem je pomoci Vám tohoto cíle dosáhnout a udržet si jej. Ústředním bodem Vašeho programu bodykey by NUTRILITE je tedy online platforma Můj bodykey trenér. Zde Vás povede a bude povzbuzovat skupina vědců, odborníků na výživu a cvičení programu bodykey by NUTRILITE. Platforma Můj bodykey trenér je plná skvělých rad, tisíců chutných receptů, 70 instruktážních videonahrávek se cvičením a užitečných interaktivních nástrojů. Bude Vás motivovat a stane se Vaším věrným společníkem pro dosažení úspěchu.

DOBROU CHUŤ

Potraviny, které konzumujete, hrají z dlouhodobého hlediska významnou roli, pokud chcete snížit hmotnost. Dvěma důležitými faktory optimální kondice jsou zdravý životní styl a správná výživa. Nicméně dosáhnout rovnováhy mezi zdravím, stravováním, výživou a životním stylem se snadněji řekne, než udělá. Program bodykey by NUTRILITE Vám nabízí holistický plán, který obsahuje nabídkuchutných instantních jídel v oblíbených příchutích, čaj a další doplňky, které Vám umožní dodržet dietu kdykoli a kdekoli. Program zároveň bere v potaz výsledky Vašeho Genetického testu.

ÚSPĚCH

Vaše cesta ke snížení hmotnosti je zcela individuální a jen Vy sami víte, co pro Vás dosažení cílové hmotnosti znamená. Možná je to fakt, že se vejdete do určitého oblečení, nebo pocit sebedůvěry, s nímž zažádáte o nové pracovní místo. bodykey by NUTRILITE nedefinuje úspěch jen jako shozené kilogramy. Jde také o to, abyste se ve svém těle cítili lépe a šťastněji.

Možná jste jedním z mnoha lidí, pro které není dosažení optimální hmotnosti konečnou stanicí. V programu tedy můžete pokračovat, abyste si udrželi nejen svou velikost a váhu, ale také dobrý pocit.

 
 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY