Kontrola hmotnosti

 

Užitečný tip


Doporučujeme, abyste se kvůli lepšímu zažívání snažili jíst všechna jídla pomaleji a pít hodně vody, čímž si zajistíte adekvátní příjem tekutin, který je důležitý pro všechny tělesné mechanismy, zvláště pokud držíte dietu.

bodykey Vám může pomoci i v této oblasti. Nový bodykey Bylinný čaj Vám na cestě ke snižování hmotnosti bude tím nejlepším společníkem, který představuje chutnou alternativu k pití vody.

835904
835912

A tím to celé bude snazší!


Společnost Amway vyvinula dva přípravky, které pomohou snížit Váš celkový příjem kalorií: Natural Carb Reducer, který snižuje vstřebávání až 2/3 sacharidů z běžného jídla o 600 kaloriích, a  Natural Fat Reducer, který blokuje až 27 % tuků obsažených v jídle.

Kliknutím na odkaz přejdete k nákupu

Další podpora

Přírodní doplňky stravy značky NUTRILITE hrají důležitou úlohu nejen při vyplňování nutričních mezer ve Vašem jídelníčku, ale navíc dodají potřebnou energii, podpoří trávení a pomohou Vám zůstat fit, když držíte dietu a cvičíte.

Používejte NUTRILITE Omega-3, pokud nejíte ryby nejméně dvakrát týdně, NUTRILITE All Plant Protein pro podporu svalové hmoty a NUTRILITE Fiber Powder Vlákninu v prášku pro správné fungování zažívacího ústrojí.

Kliknutím na odkaz přejdete k nákupu
 

835920

Úspěch


Vaše cesta ke snížení hmotnosti je zcela individuální a jen Vy sami víte, co pro Vás dosažení cílové hmotnosti znamená. Možná je to fakt, že se vejdete do určitého oblečení, nebo pocit sebedůvěry, s nímž zažádáte o nové pracovní místo. bodykey nedefinuje úspěch jen jako ztracená kila. Jde také o to, abyste se ve svém těle cítili lépe a šťastněji.