Double X od Nutrilite slaví 70 let

 

Nejoblíbenější výživový doplněk stravy od společnosti Amway v tomto roce slaví 70 let existence. NUTRILITE DOUBLE X se v průběhu této doby stal symbolem pro vůdčí postavení Amway ve výzkumu v oblasti výživy.

Současný produkt, jenž je jedním z nejoblíbenějších v nabídce doplňků stravy od Amway, vzniknul ve 20. letech minulého století v Číně. Zakladatel značky Nutrilite Carl F. Rehnborg byl fascinován rozdílem ve zdraví mezi vesnickou populací, která měla k dispozici dostatek čerstvé zeleniny a ovoce, a lidmi ve městech.

To ho vedlo k teoretizování o přírodních složkách, důležitých pro lidské zdraví. Po návratu do USA, v roce 1927, ve výzkumu pokračoval a po dalších sedmi letech začal vyrábět a prodávat první doplňky stravy založené na přírodní bázi.

NUTRILITE DOUBLE X se začal prodávat v roce 1948 za cenu 20 amerických dolarů. Přestože složení výrobku se výrazně změnilo, důraz na přírodní ingredience přetrvává.

V současnosti je NUTRILITE DOUBLE X prvotřídní multivitaminový, multiminerální doplněk stravy s fytonutrienty – dynamická kombinace základních vitaminů, minerálních látek, fytonutrientů a rostlinných koncentrátů a výtažků.

Pokročilé složení je vytvořené tak, aby poskytovalo větší nutriční podporu při zvýšených nárocích, když tělo vyžaduje větší přísun živin. Double X má příjemně svěží vůni bylin a obsahuje vitaminy, minerály a pečlivě vybrané rostlinné koncentráty a výtažky z 23 rostlin, které zajišťují přísun dynamické kombinace fytonutrientů.