DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA A PLATBA

Expedice objednávky:

Zboží máme skladem na pobočce a pravidelně ho doplňujeme z centrálního skladu. Po přijetí Vaší objednávky objednané produkty hned expedujeme anebo při nízkém počtu kusů stahujeme z centrálního skladu a expedujeme Vámi zvolenou doručovací službou. Z tohoto důvodu může doručení Vaší zásilky někdy trvat více než 3 pracovní dny. Délka doručení také závisí na zvoleném dopravci. Prosíme tedy, buďte trpěliví. Zboží se k Vám budeme snažit dopravit v co nejkratší době za ty nejlepší ceny zboží i dopravy na trhu.

Vážíme si Vaší důvěry.

Způsob doručení Platba převodem Platba dobírkou
Osobní odběr v Liberci 0 Kč -
Večerní doručení Liberec 0 Kč -
Zásilkovna.cz (Z-point v ČR i SR)*/** 54 Kč 73 Kč
Nejlevnější doručení (Zásilkovna Expresní kurýr, DPD nebo InTime)*** 88 Kč 115 Kč
Kurýrní služba DPD*** 95 Kč 124 Kč
Česká pošta*** 99 Kč 128 Kč

 

*Od 15. 4. 2019 doručujeme na pobočky Zásilkovny i na Slovensku (po dohodě i Polsko a Maďarsko)

**Při nákupu nad 900 Kč doprava na pobočku Zásilkovny ZDARMA (dobírka možná do 20 000 Kč)

***Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

 

Způsoby doručení:

Zásilkovna.cz / Zásielkovňa.sk - dočasně pozastavená možnost doručení

Vaši objednávku si vyzvednete na zvoleném výdejním místě Zásilkovny (Z-point). Za doručení na výdejnu zaplatíte poplatek 54 Kč.

Nejlevnější doručení (Zásilkovna Expresní kurýr, DPD nebo InTime)

Vaši objednávku Vám doveze kurýr jedné z uvedených společností až domů. Za doručení prostřednictvím expresní služby zaplatíte poplatek 78 Kč

Česká pošta

Vaši objednávku Vám doveze pošťák až domů. Jestli Vás nezastihne, balík si budete moci vyzvednout na nejbližší pobočce. Za doručení prostřednictvím České pošty zaplatíte poplatek 98 Kč

Kurýrní služba DPD

Vaši objednávku Vám doveze kurýr až domů. Jestli Vás nezastihne, balík Vám bude doručovat následující pracovní den, nebo si ho budete moci vyzvednout na nejbližším depu společnosti DPD. Za doručení prostřednictvím expresní služby DPD zaplatíte poplatek 95 Kč

Osobní odběr v Liberci

Svoji objednávku si můžete po domluvě vyzvednout u nás doma v Liberci v ulici Vlnařské na čísle 835 v pracovní dny od 9:00 do 22:00 anebo o víkendu od 8:00 do 22:00.

Večerní doručení - Liberec**

Vaši objednávku Vám rádi doručíme v pracovní dny od 19:00 do 22:00 anebo o víkendu od 8:00 do 22:00 po předchozí domluvě. Za doručení neplatíte žádný poplatek. 

Dárkový poukaz na email

Dárkový poukaz Vám zašleme na email do 24 hodin.

 

**Jestli bydlíte v blízkém okolí Liberce a rádi byste využili večerní doručení, neváhejte nás kontaktovat. Jistě se domluvíme :)

 

Způsoby platby:

Hotově na pobočce (Zásilkovna.cz, Zásielkovňa.sk)

Jestli si zvolíte vyzvednutí zásilky na pobočce Zásilkovny, můžete ji uhradit hotově. Poplatek za platbu na pobočce je 19 Kč.

Dobírkou

Při doručení prostřednictvím České pošty anebo Expresní službou DPD můžete objednávku uhradit při převzetí kurýrovi. Poplatek za úhradu na dobírku je 29 Kč.

Dobírkou (nejlevnější doručení)

Při doručení prostřednictvím služby Nejlevnější doručení (Zásilkovna Expresní kurýr, DPD nebo InTime) můžete objednávku uhradit při převzetí kurýrovi. Poplatek za úhradu na dobírku je 27 Kč.

Převodem

Objednávku můžete uhradit převodem z účtu přes internetové bankovnictví, příkazem na pobočce banky nebo poštovní poukázkou na České poště.